קעקועים לנשים

כל אישה היא מיוחדת ואין עוד אחת כמוה בעולם כולו. על כך אנו חושבים שיוכלו כולם להסכים. על כן גם קעקועים לנשים הם מיוחדים, ייחודיים וכוללים מגוון עצום, ואולי אפילו אינסופי של אופציות שונות ומשונות אשר יכולות להתאים (או לא להתאים) לכל אחת.

אוקיי, אז אולי לא נוכל להגדיר מהם בדיוק קעקועים לנשים, אך אולי נצליח לחלק קעקועים לנשים לכמה קטגוריות בולטות ואופייניות יותר לנשים.

משפטים וציטוטים

זוהי אמנם לא קטגוריה השמורה לנשים בלבד, וגם רבים הם הגברים אשר מקעקעים על גופם ציטוט מפיה של אישיות נערצת או שורות משירים אהובים. יחד עם זאת ישנם קעקועים אשר המרכיב העיקרי בהם הוא כיתוב, אשר אולי מעט אופיניים יותר למין הנשי. נשים יעדיפו לרוב משפטים בעלי משמעות רוחנית עמוקה, משפטים אשר מדברים על רגשות ועל אהבה וכו'.

סמלים ודמויות שנשים אוהבות

סמלים ודמויות, פופולריים במיוחד בקעקוים לנשים הם מלאכים, שדונים, פרחים, ציפורים, דמויות מסרטי אנימציה כמו טוויטי או מיקי מאוס, ירח או שמש ועוד. לרוב נשים יעדיפו גם קעקועים מעט קטנים  ועדינים יותר מאשר גברים.

אנו מסייגים את הדברים הללו באמירה כי אין בכך על מנת להכליל על כלל הנשים בעולם וישנן גם כאלו אשר מקעקעות על גופן קעקוע גדול במיוחד של דרקון חושף שיניים בצבעים עזים. יחד עם זאת הדברים שציינו הם בהחלט מוטיבים מעט בולטים ונפוצים יותר בקרב נשים.

קעקוע בצבע אחד או קעקוע צבעוני במיוחד?

מידת הצבעוניות של הקעקוע שלך היא בהחלט עניין של העדפה אישית, כמו גם של הסכום שאותו בחרת להשקיע בקעקוע שלך. קעקוע צבעוני יהיה בהכרח יקר יותר ועל כן זהו בהחלט פרמטר שיש לקחת בחשבון כבר מראש.

מהם המיקומים הפופולריים ביותר שבהם נשים עושות קעקוע?

גם כאן נסייג את דברנו ונאמר כי אנו רק מביאים את הדוגמאות למיקומים היותר פופולריים לקעקועים בקרב המין הנשי, ואים לראות בכתוב כהמלצה או חוות דעת מקצועית כלשהי.

טוב, לענייננו. לרוב נוכל לראות כי קעקועים לנשים, פופולריים יותר במקומות כמו הקרסול, השכם, בחלק העליון של החזה, על גבי החלק העליון של הירך ובאיזור הישבן .

מחפשות קעקועים לנשים?

אם גם אתן מחפשות קעקועים לנשים, הגעתם למקום הנכון. אתן מוזמנות להתרשם מקטלוג עשיר של קעקועים לנשים אותו תוכלו למצוא באתר ולמצוא את האופציות אשר מייצגות אתכן באופי הנכון והמתאים ביותר.

תגובה אחת על הפוסט “קעקועים לנשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>